---Welcome to my  boutique with handmade jewellery---

 

Here you will find a wide selection of  jewellery created using only the finest beads and materials from handmade lampwork glass beads, sterling silver, Swarovski crystals, best quality Italian and Greek leather cords, brass pendants from USA.  Each piece is unique and can be personalized to suit your requirements.

Custom orders welcome, please contact me and I will use my skills to design the perfect jewellery for you.

 

Enjoy! Magdalena BuschmannLondon

 

 

Pracuję i mieszkam w Londynie. Stąd też wysyłam do Was moją biżuterię, którą tworzę już od 6 lat.
Butik decorella.pl jest częścią mojej działalności zajerestrowanej w Wielkiej Brytanii.

Znajdziesz tutaj ręcznie wykonywaną biżuterię z użyciem wysokiej jakości materiałów, takich jak srebro, kryształki Swarovski, ręcznie robione szklane lampworki, ceramiczne korale, najlepsze greckie i włoskie skóry, zawieszki z mosiądzu pochodzące z USA. Staram się wykonywać pojedyncze egzemplarze, aczkolwiek nie mam nic przeciwko powtórzeniu jakiegoś wzoru na życzenie.

Zamówienia indywidualne są mile widziane.

Proszę o kontakt, jesli masz ochotę na bżiuterię stworzoaną tylko i wyłacznie dla Ciebie. Oferuję darmowa wysyłkę do Polski!


Serdecznie pozdrawiam i życzę udanych zakupów -  Magdalena Buschmann

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

~~my London events~~click here~~

o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o

moja ceramika / my ceramics

Before I started working with leather I was involved in ceramics,  making  jewellery pieces  for earrings, necklaces and bracelets as well as bowls, soap dishes, decorative hearts, candle holders etc.